U KRY! Ja skuadra e re e Griezmannit

Uncategorized

Manchester United kanë frikë se do të humbasin synimin afatgjatë yllin e Atleticos, Antoine Griezmann pasi ai do të përfundoje në Barcelonë, shkruan orainfo përcjell superbarcelona.

Jose Mourinho është një admirues i francezit dhe dëshironte për të nënshkruar me të në verë.

Atletico refuzoi të shiste pasi ata iu nënshtruan një ndalimi transferimi, por në janar besohet se francezi është gati të lëvizë.

Gjiganti Barcelona, janë ende në treg për një avantazh për të zëvendësuar Neymar dhe marrëveshja me Griezmann është e pashmangshme pasi ai tashmë ka thënë se ka rënë dakord me kushtet personale me klubin spanjoll.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *